Betist Destek Hattı

Betist sitesi yetkililerine ulaşma konusunda kullanabileceğiniz betist destek hattı anlayışı, elektronik posta servislerinden ve canlı destek uygulamasından meydana getirilmiştir. Elbette bunlar kullanıcı ile site yetkililerinin birebir görüşebileceği seçenekleri içermektedir. Bunun haricinde betist sitesi tarafından, müşteri hizmetleri tarafından gündeme getirilmiş tek taraflı bir iletişim seçeneğinin daha bulunduğu görülmektedir. Bu iletişim seçeneği ise, SMS uygulaması olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca betist sitesi içerikteki hizmetlerin kullanıcılara aktarılması konusunda yaptığı güncellemeleri ve özel avantajları, sosyal medya hesapları üzerinden de duyurmaktadır.

Betist Elektronik Posta Servisi

Müşteri hizmetleri ile görüşme konusunda tercih edilecek seçeneklerin, destek hattı anlayışının bir bölümünü, elektronik posta servisi meydana getirmiştir. İletişim amacıyla bir tane elektronik posta adresi hazırlanmış ve tüm kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır. Tercih edilmesi gereken orijinal elektronik posta adresi, [email protected] olmak zorundadır. Orijinal elektronik posta adresi bu şekilde belirlenmiştir. Buraya bir kullanıcı tarafından başvuru yapılacak ve herhangi bir konu gündeme getirilecek ise, yapılması gereken işlem, kullanıcının üye olma esnasında vermiş olduğu elektronik posta adresini kullanması olacaktır. Sistem basit olarak bu şekilde çalışmaktadır ve her gün, her saat hizmet verdiği görülecektir.

Betist Canlı Destek

İletişim ya da irtibata geçme seçeneklerinin diğer bir bölümünü tahmin edeceğiniz gibi, canlı destek hattı meydana getirmiştir. Canlı destek birebir görüşme, sohbet ortamında yazarak görüşme anlamına gelmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile betist üyelik işlemini gerçekleştirmiş, hesap açmış şahısların bir konuşma penceresi üzerinden karşılıklı olarak konuşması, görüşmesi anlamına gelmektedir. Elbette bu bölümde, her gün, her saat hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir.

Betist destek hattı SMS Uygulaması

Tek taraflı kullanılan iletişim seçeneklerinden bir tanesini, SMS uygulaması meydana getirmiştir. Üye olma aşamasında cep telefon numarasının verilmesi zorunludur. Üyelik onaylandığı andan itibaren, sitenin kampanyaları, güncellemeleri, duyuruları ve bildirimleri hakkında yazılan cep telefon numarasına, kısa mesajlar gelmektedir. Katılım zorunlu olmak ile birlikte, arzu edenlerse kullanmak istemeyenler, hemen canlı destek ile görüşüp, SMS iptal işlemini yapabilir.

Betist destek hattı Sitesi Türkçe mi?

Destek hattı tamamen Türkçe dil seçeneğinden meydana getirilmiş ve Türkiye’deki kullanıcıların karşısına kusursuz bir şekilde çıkarılmıştır. Göndereceğiniz elektronik postalarda, Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Müşteri hizmetleri tarafından sizlerin gönderdiği elektronik postalara geri dönüş, Türkçe dil seçeneğinde olacaktır. Canlı destek bağlantı penceresini açıp, görüşmeye başladığınızda, Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız ve buna bağlı olacak şekilde, karşınıza gelen müşteri hizmetleri temsilcisi de sizler ile iletişimi, Türkçe dil seçeneğinde gerçekleştirecektir.

Betist Sitesi Çalışma Saati Ve Konuları

Betist destek hattı  olarak karşınıza çıkarılmış bölümlere baktığınızda, çalışma saatleri, çalışma günleri konusunda bir sınırlama, bir ayrım yapılmadığını görebilirsiniz. İstediğiniz gün, istediğiniz saat bunu değerlendirmeniz, denemeniz yani test etmeniz mümkündür. Hafta içi ya da hafta sonu şeklinde bir ayrım yoktur. Mesai saatleri ya da mesai saatleri dışı şeklinde bir ayrım yoktur. Tatil günleri, resmi ya da dini tatil günleri şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Her an, her saat görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Konu yönünde de bir sınırlama elbette ki getirilmemiştir. Betist markası tarafından sunulan bütün hizmetler hakkında, bütün kurallar hakkında görüşme yapabilirsiniz. Soru sorabilir, cevap alabilirsiniz, şikayet bildirebilir, çözüm elde edebilirsiniz. Yardım ya da teknik yardım taleplerini gündeme getirebilirsiniz. Bir görüş sahibi iseniz ve bunu müşteri hizmetlerine aktarmak istiyor iseniz, elbette, aynı şekilde destek hattı olarak belirlenmiş bu ürünlerin tamamını kullanmanız, irtibata geçmeniz ve istediğiniz konu üzerinden bahsedildiği gibi görüş alışverişinde bulunmanız mümkündür.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir