Betist QR

Betist sitesinde bahis yapmak amacıyla ve bu sitede oyun oynamak amacıyla hesaplarınıza para yatırmak istiyor iseniz, kullanabileceğiniz seçenekler arasında, betist QR olarak isimlendirilen bankacılık işleminin bulunduğunu da göreceksiniz. Pratik bir yöntemdir ve maksimum güvenlik tedbirleri kapsamında, para hareketlerinin yönetilmesi ya da transfer işleminin gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Betist sitesi bu kapsamda kullanıcılara sunmuş olduğu ve bahsedildiği gibi, maksimum güvenlik tedbirleri kapsamında, hızlı bir şekilde ve pratik bir uygulama dahilinde para transferi imkanı sunmaktadır.

Betist Sitesine İle Nasıl Para Yatırılır?

Sistemin çalışma prensibine bakıldığında, yani QR yöntemi ile site hesaplarına para yatırma işlemine bakıldığında, iki aşamalı bir işlemin varlığı görülecektir. Bu transfer sürecinde kişisel banka, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden ve betist sitesi üzerinden yapılacak işlemler bulunmaktadır. Önce betist giriş işlemi gerçekleştirilip, para yatırma bölümüne gelinecektir. Para yatırım seçenekleri arasında, QR yönteminin varlığı görülecektir. QR seçeneği tercih edildiğinde, ekranlara bir QR kodu yani bir resim çıktığı tespit edilecektir. Hemen cep telefonu aracılığı ile bankaya giriş yapılacak, kişisel banka hesabı üzerinden çıkan menüde, QR yöntemi görülüp, açılacaktır. Betist sitesinin ekranında görünen resim üzerine, kod üzerine gelinecek, tarama işlemi yapılıp, onay verilecektir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi ile birlikte, yatırım miktarı yazılacak ve onay tuşuna basıldığında, transfer süreci gerçekleşecektir. Bu kadar pratik bir yöntemi işaret etmektedir.

Betist Sitesine QR İle Ne Kadar Yatırabilirim?

Bu transfer işleminde kullanmanız gereken minimum para miktarı bulunmaktadır. En az yatırmanız gereken parasal değerin, 50 Türk lirası olduğunu bilmelisiniz. 50 Türk Lirası altındaki transferler, betist sitesinin finansal departmanı tarafından kabul edilmeyecektir.

Betist Hesabına QR İle Yatırım Ne Kadar Sürer?

Yöntem güvenli bir transfer sürecini ve uygun limitler ile transfer sürecini işaret etmek ile birlikte, aynı zamanda hızlı bir şekilde yatırılan paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz. Transfere onay vermeniz, Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeniz ile birlikte, hesaba paranın geçiş süresi yaklaşık 1 dakika civarında olacaktır. Bu kadar kısa süre içerisinde hesapta para görülüp, kullanılır hale gelecektir.

Betist Sitesi QR Yatırımlarına Promosyon Veriyor mu?

QR yöntemi ile hesaplara para transfer işlemi gerçekleştirildiğinde, alınacak bir promosyon seçeneği bulunmaktadır. Bu promosyon % 20 çevrimsiz QR bonusu olarak tanımlanmıştır. Sadece bu yöntem ile hesaplara para transferi işleminde geçerlidir. En az 20 Türk Lirası yatırım yapan her kullanıcının alabileceği bir promosyon seçeneği olduğu görülebilmektedir. Promosyon için belirlenmiş herhangi bir çevrim şartı yoktur. Bütün site hizmetlerinde, bütün oyunlarda promosyonun aktif olarak kullanılması mümkün hale getirilmiştir.

Betist Yatırım Yönteminde Güven Problemi Var mı?

Betist QR olarak isimlendirilen sistem ile transfer işleminin gerçekleştirilmesinde, güven açısından tereddüt duyacağınız bir konu yoktur. Betist sitesinin finansal güvenlik tedbirleri, kullanacağınız bankanın almış olduğu güvenlik tedbirleri kapsamında işlem yapacaksınız. QR yöntemi gün itibari ile piyasada kullanılan en güvenilir transfer ya da en güvenilir ödeme seçeneklerinden bir tanesidir. Her banka güvenlik tedbirleri kapsamında işlem yapma imkanı yaratmıştır ve bu işlem üzerinden betist sitesi hesaplarına da transfer gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca betist sitesinin finansal güvenlik programları ile birlikte, denetim ilkeleri ve şifreleme programları da hesaplara para gelmesi, paranın yönlendirilmesi, kullanılması ve kazanç elde edilmesi durumunda kazançların çekilmesi konusunda, güvenlik tedbirlerini kapsamaktadır. Problem yaşanma ihtimali, güvenlik açığı ile karşılaşma ihtimali kesinlikle yoktur. Rahat bir şekilde, 1 dakika içerisinde, uygun limitler ile hesaplarınıza transfer işlemini yapabilirsiniz.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir